Oferta na zarządzanie nieruchomościami lub administrowanie częściami wspólnymi nieruchomości

Kołobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. oferuje profesjonalne usługi w zakresie zarządzania i administrowania lokalami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami.

Zdjęcie jednej z naszych inwestycji

Jesteśmy firmą działającą ponad 20 lat na rynku kołobrzeskim. Zarządzamy i administrujemy największą powierzchnią zasobów mieszkalnych i lokalowych w Kołobrzegu.

Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami jest dziedziną wymagającą odpowiedniego zasobu wiedzy i doświadczenia w kompleksowej obsłudze nieruchomości. Nasz zespół administratorów, inspektorów budowlanych, księgowych, prawników i wykwalifikowany zespół techników pozwalają nam zapewnić sprawne i funkcjonalne zarządzanie i administrowanie nieruchomościami oraz zagwarantowanie bezpieczeństwa mieszkańców przy racjonalnym poziomie kosztów. Organizujemy zebrania Wspólnot.

Pośredniczymy w zawieraniu umów dotyczących wykonywania usług remontowych, dostaw wody, energii elektrycznej i cieplnej. Współpracujący z nami podwykonawcy zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług. Zapewniamy także całodobowe dyżury telefoniczne w przypadku wystąpienia jakichkolwiek awarii.

Kołobrzeskie TBS Sp. z o.o. z zaangażowaniem podejmuje powierzone mu zadania, sumiennie i rzetelnie wywiązując się z obowiązków. Wszystkie podejmowane przez nas działania wykonywane się z pełnym poszanowaniem prawa, a przede wszystkim prawa własności i współwłasności. Doświadczenie i wiedza zobowiązują nas do obsługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy niskie koszty zarządzania i administrowania nieruchomości.

W cenie zarządzania wykonujemy wszystkie czynności administracyjne wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę, pełną obsługę księgową, prawną i techniczną.

Jesteśmy gotowi na Państwa propozycje dotyczące ustalenia szczegółowego zakresu świadczonych przez nas usług.

Kierownik Administracji Kołobrzeskie TBS Sp. z o.o.
Aneta Rybińska

tel.: +48 94 35 402 61

Nie czekaj. Zadzwoń...